Bedrijven

Bedrijven

Zoeken

Naast het leveren van boten aan particulieren is  roeibootjes.nl een vaste en betrouwbare leverancier voor het bedrijfsleven. Wij hebben inmiddels vele bedrijven voorzien van werkboten of boten die gebruikt worden in verschillende atractieparken, dierentuinen, meetdiensten etc.. Daarnaast leveren wij regelmatig boten een de Nederlandse overheid.

Kortom roeibootjes.nl uw betrouwbare partner in boten. Veelal direct uit voorraad leverbaar. Dus zelfs voor spoed opdrachten hebben wij een oplossing.

roeibootjes.nl ook voor uw bedrijf!  Gewoon no nonses, snel en betrouwbaar.   

Een paar willekeurige voorbeelden van onze klanten die u voor zijn geweest:

Ministerie van Algm. Zaken    www.minaz.nl/

Roompotparken                     www.roompotparken.nl

Karperbootverhuur                 www.karperbootverhuur.nl

Loodswezen                           www.loodswezen.nl
Gemeente Hoorn                    www.hoorn.nl/
Nederlandse Gasunie              www.nvnederlandsegasunie.nl/
Rijkswaterstaat                     www.rijkswaterstaat.nl
Artis Zoo                               www.artis.nl/

Duurzaam Fauna Advies         www.duurzaamfaunaadvies.nl

Vogelopvang de Strandloper    www.vogelopvangdestrandloper.nl

Duke Faunabeheer                  www.dukefaunabeheer.nl/
Noorder Dierenpark                www.noorderdierenpark.nl/
Duinrell te Wassenaar             www.duinrell.nl/
Dolfinarium Hardewijk            www.dolfinarium.nl/
Dolfinarium Brugge Belgie       www.boudewijnseapark.be/
Recreatiepark de Vergarde      www.devergarde.nl/nl/index_camping.htm
Vakantiepark Weertebergen    www.roompotparken.nl/
Landal Wirfttal Greenparks     www.landal.nl/
Jonkersbergen Vakantiepark   www.jonkersbergen.nl
Ballast Nedam                        www.ballast-nedam.nl/
Ingenieursbureau Oranjewoud http://www.oranjewoud.nl/
Dosco Baggerwerken BV          http://www.doscoadvies.nl/
Van der Helm Milieubeheer BV http://www.vdhelm.nl/
Arcadis Ruimtelijk Informatie http://www.arcadis.nl/
Geo Meetdienst BV                 www.geomeetdienst.nl  
Kempkes Landmeten BV          http://www.kempkeslandmeten.nl/
Firma Dekker BV                     http://www.dekkerkonstruktie.nl/
Golfbad Oss                            www.jonkersbergen.nl
Rott.-Rijn Pijpleiding Maatsch.http://www.rrpweb.nl/
Advin BV, regio Zuidwest         www.duravermeer.nl
Van der Helm Milieubeheer BV  http://www.vdhelm.nl/
Arcadis Ruimtelijk Informatie  http://www.arcadis.nl/
Silver Prod./ Landmeten         http://www.silver-productions.nl/
MWH B.V.                               http://www.syncera.nl/
Tijhuis Ingenieurs                   www.tijhuisingenieurs.nl/

Gemeente Brunssum               http://www.brunssum.nl/